Святкові дні повільно підходять до завершення, проте наші ліцеїсти точно не згаяли цей час дарма: вони не просто насолоджувалися автентичністю різдвяних свят, а і мали цікаве та веселе дозвілля в рамках Клубу вихідного дня.

09 січня наші вихованці поринули у захопливу віртуальну подорож “Містичними місцями світу”, де побачили топ-10 найбільш таємничих місць планети, що заворожують, лякають та притягують одночасно.

10 січня для ліцеїстів-мешканців пансіону була проведена цікава година спілкування з дослідами, переодяганнями та піснями “Сонячний дарунок природи”. Діти могли не просто дізнатися цікаві факти про мед, його історію та популярність в Україні і світі, а і методом досліду з йодом перевірити його на якість. Звичайно ж, під розмови та експерименти, усі ласували цим унікальним продуктом та тішилися душевними бесідами.

11 січня кожен бажаючий ліцеїст мав змогу забарвити свій вільний час грою “Хто я?”, де необхідно проявити кмітливість, швидкість та почуття гумору.

12 січня наші вихованці взяли участь в інтелектуальній вікторині “Зимові розваги”. Як виявилося, не так то і легко знати всі зимові свята та традиції українців, проте ліцеїсти з легкістю долали рівні вікторини від простого до складних та збагачували свої знання з цієї теми.

У багатий вечір, 13 січня, мешканці пансіону на годині спілкування “Три куті” мали можливість обговорити історію цієї унікальної народної страви, та навіть поділитися сімейними рецептами її приготування. Поговорили про сам Щедрий вечір, його виникнення та значення сьогодні. 

А після щедрих засівань, 14 січня, ліцеїсти побували на майстер-класі “Патріотичний янгол”, де не просто навчилися робити руками яскравий виріб, а і ще раз згадали, кому ми завдячуємо можливістю жити.

15 січня завершила цикл святкових заходів Клубу вихідного дня інтелектуально-розважальна гра “Новорічна феєрія”, назва якої говорить сама за себе. Відпочили, здобули нові знання та гарно провели час у тісній ліцейській компанії.

Юлія СТЬОПЕНКО