Зимові канікули – найвеселіша пора! Скільки свят і розваг в цей час!

 Для вихованців ліцею-інтернату були організовані та проведені цікаві і змістовні виховні заходи, щоб час, вільний від навчально-тренувальних занять, проходив з користю.

У рамках Клубу вихідного дня  відбулись різноманітні майстер – класи:

21 грудня вихованці мали змогу власноруч створити головну новорічну прикрасу – ялинку на майстер-класі «Новорічні ялинки», проявивши творчість та оригінальність.

Ялинка – одвічний символ Нового року. А сам процес прикрашання зеленої красуні – щорічна сімейна традиція. Здавна в Україні різдвяне дерево прикрашали яблуками, печивом та горіхами, але з часом прикраси модернізувалися у надвелику кількість сучасних ялинкових іграшок. Зазвичай усі елементи декору ми купуємо, та набагато цікавіше створити щось власними руками.

22 грудня для ліцеїстів відбулася конкурсно-розважальна програма «Новорічний серпантин». Вихованці не лише із радістю розважилися під час цікавих конкурсів, але й прийняли участь у тематичній зимовій вікторині. Всі учасники отримали позитивні емоції та солодкі призи.

Новорічний декор створений власними руками допоможе прикрасити будь-який простір чи будинок. Так, 23 грудня ліцеїсти зробили власними руками Різдвяний місяць, 24 грудня  вихователі навчила ліцеїстів азам декупажу і створили яскраве декоративне панно «Зимовий настрій», а 26 грудня  був організований майстер-клас «Прикрасимо Різдво» з виготовлення ялинкових іграшок. Ліцеїсти навчилися робити прикраси в етнічному стилі, а також виготовляти новорічний декор зі стрічок. Усі присутні гарно провели вечір вихідного дня.

25 грудня та наступні кілька днів парафіяни Католицької церкви традиційно святкують народження Сина Божого Ісуса Христа – Різдво Христове в Україні. Під час години спілкування «Історія католицького Різдва» ліцеїсти дізнались про традиції католицького Різдва.

Отже, для наших вихованців зимові канікули – це не лише пора відпочинку, а й плідних тренувань та творчого відпочинку.

Редька Л.П., вихователь