Взимку, коли сніг вже давно вкрив своєю ковдрою подвір’я, коли чудернацькі коштовні візерунки прикрашають вікна осель, у нашій країні відзначають свята. Ці свята пов’язані з великою кількістю традицій та народних звичаїв.

З 24 по 27 грудня 2018 року, з метою згуртування та розвитку творчих здібностей вихованців, з мешканцями гуртожитку до зимових свят організовано роботу Клубу вихідного дня. Заходи, які проведенні вихователями були змістовними та цікавими.

24 грудня Юрченко Вікторією Валентинівною проведено годину спілкування «Від Миколая до Різдва», на якій вихованці ознайомились із зимовими святами, розширили знання про світогляд українського народу та пошану до історичного минулого України. За християнськими звичаями від Миколи українці вже починали готуватись до Різдва.

Мельник Тетяна Степанівна 25 грудня провела годину спілкування «Традиції святкування католицького Різдва в Україні». Католицьке Різдво – це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям і відзначається  в багатьох країнах світу на честь народження Божого Сина, що викупив гріхи людей своєю смертю. Під час години спілкування вихованці дізналися про історію та традиції святкування католицького Різдва в Україні. Католицькі віруючі з трепетом ставляться до свята та прикрашання свого будинку, приділяючи цьому багато часу. Все це символізує віру і шанування Христа.

26 та 27 грудня відбувся майстер-клас з виготовлення прикрас «Новорічні іграшки та «Ялинкові кульки». У всі часи люди прикрашали до Нового року свої оселі за допомогою іграшок, які розвішували на ниточках усюди. Войтенко Катерина Феодосіївна разом з вихованцями створили новорічні іграшки із фетру та Мельник Тетяна Степанівна – кульки на ялинку технікою витинанки, якими вихованці прикрасять ялинку в своїх домівках.

Вільний час, для вихованців, пройшов активно, пізнавально та з користю.

Мельник Тетяна Степанівна, вихователь