2021-й рік у ліцеї був  – складним, буремним, заповненим  під саму зав’язку уроками, виховними заходами, звітами, курсами підвищення кваліфікації тощо . Він пройшов, а радше, проповз довкіллям, високо тримаючи прапори дистанційного навчання, впереміш з тривожними очікуваннями невідомо чого, але вже точно не чогось поганого .

Водночас, 2021-й був наскільки нетиповим і вщерть переповненим робочими турботами, що посиплемо на голови попіл спогадів про минулий рік і поділимося нашими підсумками.

У році, що минув,  вчителі методичної комісії природничо-математичних дисциплін  знову працювали на хвилях лакдаунів та пандемій. Але ніякі впливи зовнішні не завадили виконувати навчальні плани та програми, створювати ситуації успіху для ліцеїстів та педагогів. Дати змогу ліцеїстам відчути  радість праці, радість успіху у навчанні,  спорті, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності – це перші заповіді  освітнього процесу. У нас не повинно бути нещасливих ліцеїстів, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися, та одночасно надихають педагогів, дають їм сили  думки для створення нових проєктів та втілення творчих ідей. Звіт додається….

Отож,   навчальний рік продовжується, попереду другий семестр усім учасникам освітнього  процесу зичу   здоров’я,  удачі,   сили духу для реалізацію задуманих планів.

Алла Усова