19 червня 2019 року в ліцеї відбувся звіт директора Балясникова Володимира Матвійовича.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» є навчальним закладом спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання, який забезпечує відбір та здійснює спортивну підготовку обдарованих дітей і молоді, створює умови для розвитку їх індивідуальних здібностей з метою поглибленого оволодіння спеціалізацією в обраному виді сорту, досягнення високих спортивних результатів та поповнення національних збірних команд.

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ДИРЕКТОРА    >>>

Протягом 2018/2019 навчального року діяльність директора була спрямована на виконання Конституції України, Закону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про фізичну культуру та спорт», актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів департаменту освіти і науки, Міністерства молоді та спорту України, Положення про спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю та власного Статуту.  

У своєму виступі Володимир Матвійович детально розкрив низку питань щодо організації роботи навчально-спортивного закладу як спеціалізованого, який навчає, виховує і всебічно розвиває спортивно обдаровану молодь. Наголосив на фінансуванні закладу, доцільному використанні коштів.

Володимир Матвійович підкреслив, що важливим аспектом збереження здоров’я учнів є створення умов для раціонального харчування дітей ліцею.

Харчування  ліцеїстів проводиться згідно з затвердженими нормами Кабінету міністрів України, постанова №1591 від 22.11.2004 року (додаток №5 в редакції постанови КМУ від 6 лютого 2019 року №73, п’ята група за енерговитратами). Здійснюється з урахуванням примірного двотижневого меню, затвердженого директором ліцею та погодженого начальником Білоцерківського міського управління Держпродспоживслужби у Київській області. Усі продукти мають відповідні сертифікати якості.

Медичне обслуговування ліцеїстів та працівників закладу організоване відповідно до нормативно-правової бази.

Підводячи підсумки роботи ліцею-інтернату, директор акцентував увагу на тих позитивних змінах, які відзначилися творчими здобутками, спортивними перемогами та спільними досягненнями. У рейтингу спеціалізованих навчальних закладів  України за 2018 рік наш ліцей виборов І місце серед ліцеїв-інтернатів з Олімпійських видів спорту.

Саме в нашому закладі вихованці можуть досягти успіху в спорті та отримати якісну освіту, оскільки для цього створені всі необхідні умови.

Мельник Т.С., вихователь