Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» є навчальним закладом, який забезпечує розвиток спортивних здібностей та обдарувань дітей та молоді з метою підготовки спортсменів до національних збірних команд України з видів спорту.

21 червня 2018 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відбувся звіт директора Балясникова Володимира Матвійовича.

Протягом 2017/2018 навчального року діяльність директора була спрямована на виконання Конституції України, Закону України «Про освіту», «Про фізичну культуру та спорт», інших законодавчих актів, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів департаменту освіти і науки, Міністерства молоді та спорту України, Положення про спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю та власного Статуту.  

У своєму виступі Володимир Матвійович детально розкрив низку питань щодо організації роботи навчально-спортивного закладу як спеціалізованого, який навчає, виховує і всебічно розвиває спортивно обдаровану молодь. Наголосив на фінансуванні закладу, його раціональному  використанні.Володимир Матвійович підкреслив, що важливим аспектом збереження здоров’я учнів є створення умов для раціонального харчування дітей ліцею. Харчування  ліцеїстів проводиться згідно з затвердженими нормами харчування Кабінету Міністрів України постановою №1591 від 22.11.2004 року. 

Здійснюється з урахуванням примірного двотижневого меню, затвердженого директором ліцею та погодженого начальником управління Держпродспоживслужби у м. Біла Церква. Усі продукти харчування мають відповідні сертифікати якості. Медичне обслуговування ліцеїстів та працівників закладу організовано відповідно до нормативно-правової бази.


Підводячи підсумки роботи ліцею-інтернату, директор акцентував увагу на тих позитивних змінах, які відзначилися творчими здобутками, спортивними перемогами та спільними досягненнями. У рейтингу спеціалізованих навчальних закладів  України за 2017 рік наш ліцей виборов І місце серед ліцеїв-інтернатів з Олімпійських видів спорту. Також звітувались керівники підрозділів: Семенишина Т.П., Ліченко Г.В., Олійник О.Б.

І саме в нашому закладі вихованці можуть досягти успіху у спорті та отримати якісну освіту, оскільки для цього створені всі необхідні умови.

Мельник Тетяна Степанівна, вихователь

ПРЕЗЕНТУЄМО ЗВІТ ДИРЕКТОРА НА СТОРІНКАХ САЙТУ за посиланням https://www.kolifks.kiev.ua/?page_id=4328