Чарівна пора зимових свят: прикрашання ялинки та будинку яскравими вогнями, випікання святкового печива, колядування і, головне, відчуття домашнього затишку та родинного тепла. Новий рік та Різдво – це очікування дива та здійснення найзаповітніших мрій, коли приходить зима, вулиці обсипає снігом, і ми воліємо грітися в теплих оселях, а не мерзнути надворі.

Карантин не став на заваді проведення Всеукраїнського онлайн  конкурсу «Зимові свята в традиціях нашого народу», який організували та провели вчителі Корнійчук О.С. та Жихарева Т.В. для ліцеїстів ІІ курсу.

Головна мета цього конкурсу — сформувати зацікавленість до вивчення народних традицій, допомогти учням краще зрозуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку.

Для того, щоб отримати нагороди, учасникам конкурсу потрібно було знати, хто такий святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохрещу, якими обрядами супроводжуються ці святкування, які ще свята ми зустрічаємо взимку.

Ознайомившись із пізнавальною презентацією «Зимові подарунки», ліцеїсти виконували завдання, що стосуються традицій святкування Дня Святого Миколая, Різдва, Нового року, Водохрещі та інших свят.

Оскільки завдання конкурсу — не лише оцінити, а й доповнити знання учнів, за підсумками 11 ліцеїстів отримали дипломи І-ІІІ ступеня, інші 12 учнів отримали іменні сертифікати учасників.

Дізнавшись багато нового про традиції та обряди, учні тепер зможуть зустріти цьогорічні свята ще яскравіше!