Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освітнього закладу у підготовці дітей та молоді до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає.  Життєво необхідно озброїти вихованців знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

У нашому закладі з 20 по 26 травня 2019 року був проведений тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

Цікавою та пізнавальною виявилася екскурсія до аварійно-рятувального загону, що організували вихователь Вікторія Валентинівна Юрченко та відповідальна за організацію роботи з охорони праці  Ірина Іванівна Котелянець, вчитель географії.

Екскурсоводами були наші рятівники, які нагадали правила поводження при пожежі та надзвичайних ситуаціях, продемонстрували спеціальну техніку надання первинної медичної допомоги, розкрили секрети своєї нелегкої щоденної служби.

Після побаченого та почутого кожна дитина усвідомила важливість та героїчність професії рятувальника.

У навчальних групах протягом тижня пройшли години спілкування  “Наша безпека — у наших руках!” з метою надання ліцеїстам елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій. У рамках Клубу вихідного дня пройшла бесіда “Безпека понад усе”.

Під час проведення заходів були використані пам’ятки, інструкції, навчальні відеофільми та інші наочні матеріали.

О.В. Литвиненко, І.І. Котелянець