8 грудня ювілейний День народження святкує прекрасна жінка, досвідчений вчитель, чуйний вихователь та улюблений класний керівник – Войтенко Катерина Феодосіївна. Це чудова мудра людина з великим серцем і золотими руками.

Катерина Феодосіївна працює у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури і спорту» вже 20 років та випустила у дорослий світ 5 навчальних груп, вихованці яких стали майстрами спорту, переможцями й призерами чемпіонатів України, Європи і світу, зокрема Чумаченко Денис, Мороз Яна, 

Слободяник Дмитро, Кияшок Дмитро, Грушин Олександр.

Педагог з великої літери, який завжди йде у ногу з часом, проводить творчі майстер-класи, а її цікаві та змістовні уроки з трудового навчання наповнені теплом та добротою.

Неодноразово нагороджена почесними грамотами та відзнакою директора ліцею, дипломом та грамотами департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації, подякою Міністерства освіти і науки України, лауреат та переможець в номінації «Найкращий вихователь» та «Особистий здобуток».

У 2010 році стала переможцем обласного конкурсу на кращу програму виховної роботи в загальноосвітніх, позашкільних та інтернатних навчальних закладах.

Безмірний творчий потенціал цієї жінки дозволив заснувати в 2009 році й очолювати гурток вишивки «Вишиванка», талановиті вихованці якого неодноразово брали участь у Всеукраїнських конкурсах та благодійних проектах («Збережи життя дитини», «Від щирого серця та з любов’ю до дитини»). Також роботи гуртківців були представлені на благодійних виставках у м.Брюссель (Бельгія) та у м.Тун (Швейцарія).

Шановна Катерино Феодосіївно! Прийміть найщиріші привітання і сердечні побажання з нагоди Вашого ювілею. Нехай у Вашому домі завжди панує спокій та затишок, у душі – гармонія і радість, а у серці – всеосяжна любов. Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення й оптимізму. Хай кожен день буде сповнений щастям, приємними моментами та незабутніми емоціями!

Вас поважають колеги, люблять і шанують ліцеїсти. Ми високо цінуємо Ваші трудові досягнення та дослухаємося до Ваших порад. Найкращий результат Вашої невтомної праці й таланту – це діти, яких Ви виховали. Дякуємо за вагомий внесок у педагогічну діяльність ліцейської родини. Бажаємо подальшого розвитку професійної майстерності, успіху у всіх починаннях, постійної енергії та невичерпних життєвих сил!

З повагою колектив ліцею та ліцеїсти!