Правове виховання молоді – обов’язкова умова формування життєвої компетентності особистості. Сьогодні тиждень права вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій.

З метою підвищення рівня правової культури ліцеїстів, створення належних умов для набуття ними правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки в нашому закладі з 9 грудня по 15 грудня 2019 року пройшов  Всеукраїнський тиждень права.

В рамках тижня були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів і традицій. Класними керівниками були організовані та проведені години спілкування «Я маю право жити без насильства» для ліцеїстів І – ІV курсів.

Протягом тижня працювала ліцейська пошта «Чи порушувались твої права в ліцеї?» та для вихованців ліцею була організована акція «Мої права та обов’язки».

Ліцеїсти теж мали змогу висвітлити своє бачення даної теми, підготувавши стінну газету «Абетка прав дитини». В рамках Клубу вихідного дня була проведена вікторина «Правова подорож Україною» та година спілкування «Права свої знай – та про правила й обов’язки свої не забувай».

Проведення зазначених заходів було спрямоване на здобуття ліцеїстами знань про свої права та про механізми їх захисту. Тиждень права пройшов цікаво, змістовно і, головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості та правомірної поведінки.

О. Федюк, вихователь