Щодня у всьому світі з тисячами дітей трапляються нещасні випадки. Тому дорослим, особливо тим, хто працює саме з дітьми підліткового віку слід знати основні правила надання першої допомоги та пам’ятати, що рятування потерпілого у більшості випадків залежить від швидкості та правильності надання першої долікарської  допомоги, але затримка може спричинити загибель потерпілого.

Згідно річного плану роботи 1 березня в стінах ліцею було проведено  заняття працівниками Червоного Хреста. На ньому Голова первинного осередку Червоного Хреста  у м. Біла Церква Кожедуб Галина Іванівна та волонтери у доступній формі розповіли та наочно показали правила надання першої медичної допомоги при травмах  та невідкладних станах.

Вони акцентували увагу на тому, що перша допомога – це сукупність простих, доцільних дій, спрямованих на збереження здоров’я потерпілого. При наданні першої долікарської допомоги треба керуватися такими принципами: правильність і доцільність; швидкість; продуманість, рішучість, спокій. Той, хто надає першу допомогу, повинен знати: основні ознаки порушення життєво важливих функцій організму людини, загальні принципи надання долікарської допомоги та її прийомів щодо характеру отриманих потерпілим пошкоджень.

Під час проведення заняття педагогічні  працівники, тренери та всі бажаючі могли спробувати себе у ролі рятівника та потерпілого.  Для пояснення матеріалу  використовувалися  муляжі. Невимушена атмосфера заняття сприяла кращому засвоєнню необхідних для будь-якої людини знань. Такі  навички необхідні    всім педпрацівникам у реальному житті.  Присутні висловили слова вдячності волонтерам та запропонували проводити такі заняття системно.