Шановні дорослі! Ми з вами виховуємо дітей в дуже непростий час. Сьогодні нашим дітям доводиться чути такі страшні слова: повітряна тривога, війна, воєнний стан.

Ми думаємо про те, як убезпечити свої родини від загрози, що проходить не попереджаючи. Ми кожного дня готуємося до того, про що навіть боїмося подумати: як діяти в різних надзвичайних ситуаціях, як поводитися під час вибухів, з незнайомцями тощо.

Перше, про що кожен батько та мати думають, слухаючи сьогоденні новини, як убезпечити власних дітей від можливих загроз, а також  дбають про те, щоб створити умови для їх нормального подальшого життя.

Тож і наш ліцей, в лиху годину для всієї країни, залишається тою домівкою, де продовжують наполегливо працювати вчителі, вихователі, тренери, адміністрація і обслуговуючий персонал для того, щоб зберегти все те добре, необхідне, корисне, якісне, важливе для кожної дитини.

Щодня, коли наші діти виходять на онлайн урок, вони зустрічаються з вчителем, який чітко усвідомлює персональну відповідальність, хвилюється і дбає про безпечний простір для кожного з них.

Ми можемо гарантувати, що в ліцеї працюють небайдужі люди, які забезпечують повну увагу і супровід у разі необхідності під час дистанційного формату навчання.

Знайте, що ми дбаємо про дітей і хвилюємося за них. Можете нам довіряти. Маєте нам довіряти.

Шановні ліцеїсти! До вас звертаються вчителі нашого закладу

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ. ВІРИМО В ЗСУ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Вірш 17.03.22, Ліна Костенко