За дорученням голови Київської обласної державної адміністрації  В. Володіна його заступник О. Торкунов 17 грудня відвідав Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» з метою ознайомлення з його діяльністю та моніторингу стану дотримання протиепідемічного законодавства.

Ліцей-інтернат є закладом спеціалізованої освіти спортивного профілю, який здійснює відбір спортивно обдарованих дітей і молоді та створює умови для розвитку їхніх індивідуальних здібностей, забезпечує поглиблене оволодіння спеціалізацією в обраному виді спорту, сприяє досягненню вихованцями високих спортивних результатів та поповненню національних збірних команд України. Заклад освіти третій рік поспіль очолює рейтинг (посідає перше місце) серед спеціалізованих закладів такого типу.

Директор закладу В. Балясников розповів про вагомі спортивні здобутки та досягнення ліцеїстів.

Заступник голови О.Торкунов ознайомився з матеріально-технічною базою закладу, оглянув навчальні кабінети, оснащені сучасним обладнанням і засобами навчання, поспілкувався з ліцеїстами та педагогами.