У сучасних умовах сфера дозвілля має суттєве значення для формування та самовизначення людини, тобто актуалізується її соціально-виховний потенціал.

Аби забезпечити активне, змістовне та повноцінне дозвілля вихованців ліцею у святкові дні, вихователі організували та провели низку цікавих тематичних заходів в рамках Клубу вихідного дня.

27 квітня 2019 року, напередодні Великодня, для мешканців гуртожитку пройшов майстер-клас з декорування крашанок “Магічні писанки” під керівництвом Тетяни Степанівни Мельник. Писанка, яка символізує нове життя й оновлення світу, стала традиційним елементом до свята Воскресіння Христового, яке теж символізує появу нового життя, щоправда в іншому вимірі. Вихованки ліцею, проявивши творчість та наполегливість, підготували до свята яскраві писанки, які мають неабияку цінність, так як виготовлені власноруч.

28 квітня, в день Воскресіння Христового, вихованки ліцею після освячення пасок та писанок разом з Вікторією Валентинівною Юрченко зібралися в українській світлиці на бесіду “За Великоднім столом” з метою розширення і поглиблення знань про найдавніше церковне свято та традиції нашого народу.

29 квітня Ольга Миколаївна Федюк організувала турнір з тенісу, адже активний спосіб життя — це краща профілактика хвороб і поганого настрою.

30 квітня, незадовго до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, Олена Володимирівна Литвиненко провела круглий стіл “Пам’ять. Як її тренувати?”, під час якого ліцеїсти ознайомилися з дієвими техніками розвитку пам’яті та обговорили методи її тренування.

1 травня, наприкінці святкових вихідних, в холі гуртожитку ліцею, Юлею Олегівною Стьопенко була організована та проведена розважальна гра “Твістер”, яка сприяє створенню позитивного психологічного мікроклімату в учнівському колективі та появі гарного настрою.

Отже, святкові вихідні пройшли насичено та цікаво для вихованців ліцею та вихователів.О.В.

Литвиненко, вихователь