Ось і настав чудовий та відповідальний період – початок нового 2019/2020 навчального року, який сповнений позитивними очікуваннями і легким хвилюванням, що несуть у собі щось незвідане та нове. Але важливо пам`ятати про те, що зміни – це, насамперед, рух уперед.

У ліцеї-інтернатідля покращення та удосконалення освітнього процесу протягом літнього періоду працівниками закладу були проведені господарчі роботи.

З цією метою приміщення та навчальні кабінети ліцею-інтернату зазнали косметичних змін. Також створений медіа-кабінет з надсучасною технікою. Для затишного проживання вихованців, у гуртожитку естетично оновлені коридори, холи, душові; зроблені капітальні ремонти в багатьох кімнатах. У їдальні встановлена нова сучасна лінія роздачі, оновлене обладнання і технічне забезпечення, а також побудований окремий вхід у приміщення. По-новому вражає багатством квіткового різноманіття подвір`я нашого закладу, де встановлені тематичні об`єкти ландшафтної архітектури та висаджені нові дерева й кущі.

Усе заплановане й омріяне вдалося втілити у життя. Сподіваємося, що ліцеїстам буде радісно та цікаво отримувати нові знання і компетентності,  мешканцям гуртожитку – затишно проживати в оновлених кімнатах, а працівникам ліцею-інтернату – комфортно і результативно працювати.

Манузіна І.В., Стьопенко Ю.О., вихователі