День Незалежності України у 2021 році припадає на вівторок. У цю знаменну дату українці вітають один одного з 30-ю річницею офіційного народження держави, хоча нашій Батьківщині, звісно, значно більше років.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. 

Не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще.

Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро вірити в успіх наших спільних дій і продовжувати активну співпрацю, що єднають нас, зміцнюють нашу державу.

Зі святом! З днем Незалежності України! Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного прапору: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим і родючим, як пшеничні поля України!

Нехай не вичерпується джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. 

Зі святом! Слава Україні!