Професія педагога по праву вважається однією з найголовніших на землі, а праця вчителя – благородною, творчою і, звичайно, дуже важкою і відповідальною. У руках освітян завжди знаходиться майбутнє країни. Часто саме від вашого професіоналізму, бажання, уміння і самовіддачі залежить, яке нове покоління в черговий раз підростає в країні. Тож напередодні Дня працівників освіти хочемо привітати освітян з професійним святом.

У нашому ліцеї працюють талановиті вчителі, тренери, турботливі вихователі, наполегливі працівники інших підрозділів,  що по-справжньому люблять свою справу, віддають їй всі сили і час. Багато хто з них мають звання відмінника освіти, нагороджені грамотою головного управління, мають високі досягнення своїх вихованців у спорті.

Напередодні професійного свята від щирого серця побажаємо всім педагогам і ветеранам вчительської праці, а також вашим сім’ям, міцного здоров’я, благополуччя у всіх творчих починаннях, успіхів у корисних і добрих справах.

Хай у кожного з вас будуть вірні і вдячні учні, а ваша праця буде для вас улюбленою справою, яку поважало б суспільство!

Шановні працівники ліцею!

Вітаю Вас із професійним святом. Щороку, щодня ви приходите в ці стіни, щоб дати знання дітям. Це дуже відповідальна справа, до якої кожен з вас ставиться украй серйозно. Я хочу побажати, щоб ця робота приносила вам тільки радість та задоволення, щоб всі учні з вашою допомогою ставали кращими спортсменами і розумнішими людьми. Я хочу сказати, що мені дуже приємно вітати Вас з цим святом, оскільки я сам є одним з Вас. Наша праця, наші справи ніколи не забудуться, а це, напевно, найголовніше побажання для будь-якого вчителя! Зі святом, дорогі колеги!

Директор ліцею Володимир Матвійович Балясников