Здоров’я людини – цікаве й складне явище. Воно завжди привертало і буде привертати увагу не лише дослідників, але й кожної людини.

Здоров’я – це висока працездатність, гарний настрій, упевненість у собі. Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу. Психічне здоров’я дарує спокій, чудовий настрій, доброту, веселість. Соціальне здоров’я забезпечує успішність у навчанні, будь-якій діяльності Але ніщо з цього не дається задарма. Для того, щоб зберегти своє здоров’я, треба докладати неабияких зусиль.

Одне з важливих завдань суспільства – виховати фізично, морально, соціально, духовно здорову людину.

В нашому закладі ефективно цією діяльністю займається творча група вихователів «Формування навичок культури поведінки та засад здорового способу життя».

Незаперечний факт, що стиль життя — це один із ключових факторів, що впливають на здоров’я людини.

Карантин, спричинений захворюванням на коронавірусну інфекцією, для всіх став неабияким випробовуванням. Незважаючи на це, наші вихованці, які звикли до значних фізичних навантажень, чіткого режиму дня, здорового харчування використовують вимушений віддалений режим із користю аби не втратити позитивний запал та фізичну форму.

Ліцеїсти, знаходячись вдома, керуються основними принципами здорового способу життя: раціональне харчування, оптимальний руховий режим, загартування організму, особиста гігієна, відсутність шкідливих звичок, позитивні емоції, інтелектуальний, моральний й духовний розвиток. І це прекрасно!

Тож нині гасло «Здоров’я для всіх: будь-кого, будь-де» – не лише супутник чудового дня, а й, можна сказати, нагальна необхідність сьогодення. Цінуймо здоров’я та повсякчас пам’ятаймо: «Інвестуючи в здоров’я – ми інвестуємо в своє майбутнє».

Литвиненко О.В., Редька Л.П.