Збалансоване та здорове харчування відіграє дуже важливішу роль у фізичному та розумовому розвитку дитини. Від цього залежить її зовнішній вигляд, успішність у навчанні, спорті та настрій в цілому. Нездорова їжа, як скажімо, фастфуд, взагалі не містить необхідних вітамінів, мінералів та антиоксидантів для розвитку дитини. Окрім цього, вона ще й може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. Поганий настрій, млявість, втома або дефіцит уваги можуть бути відображенням того, чим саме діти наповнюють свої шлунки. Пам’ятаєте вираз «Ви те – що ви їсте»? Так от до дітей цей вираз має таке ж відношення, як і до дорослих.

З метою розширення знань вихованців ліцею про корисну та шкідливу їжу, ознайомлення їх з принципами здорового харчування, ознайомлення з нормами харчування спортсменів, доведення до розуму дітей, що повноцінне харчування – це шлях до здоров’я та довголіття, протягом тижня (04.11.-10.11.19.) пройшли тематичні виховні години у всіх навчальних групах.

Виховування культури харчування, пропаганда здорового способу життя серед ліцеїстів, визначення залежності здоров’я людини від впливу на нього продуктів харчування, формування прагнення берегти своє здоров’я, як найдорожчий скарб, вести здоровий спосіб життя – все це стало головними завданнями для класних керівників під час проведення виховних справ.

Виховні години пройшли змістовно, цікаво та принесли багато користі вихованцям!

Литвиненко О.В., вихователь