Здорове харчування – це основа здоров’я людини. Їжа, яку ми вживаємо є джерелом енергії, яку організм витрачає у процесі своєї життєдіяльності. Саме вона дозволяє нашим клітинам і тканинам оновлюватися. І чим більш здорове харчування ви собі забезпечуєте, тим швидше оновлюється ваш організм і тим він стає молодшим. Здорове харчування – це здорове життя і молодість. Ось чому здорове харчування є таким важливим для кожної людини!

З метою розширення знань вихованців ліцею про корисну та шкідливу їжу, ознайомлення їх з принципами здорового харчування, доведення до розуму дітей, що повноцінне харчування – це шлях до здоров’я та довголіття, протягом тижня пройшли виховні години у всіх навчальних групах: «ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ – НАШІ ДРУЗІ І ВОРОГИ!».

Виховування культури харчування, пропаганда здорового способу життя серед ліцеїстів, визначення залежності здоров’я людини від впливу на нього продуктів харчування, формування прагнення берегти своє здоров’я, як найдорожчий скарб, вести здоровий спосіб життя – все це стало головними завданнями для класних керівників під час проведення виховних справ.

Виховні години пройшли змістовно, цікаво та принесли багато користі вихованцям!

Литвиненко О.В., вихователь