Хто розраховує забезпечити собі здоров’я, перебуваючи у ліні, той чинить так само  безглуздо, як і людина, що думає мовчанням удосконалити свій голос.
Плутарх, давньогрецький письменник

З 30 листопада по 06 грудня 2020 року у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту пройшов тиждень діяльності творчої групи вихователів «Здоров’я – перлина життя».

Здоров’я — це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, максимально реалізовувати свій потенціал. Це свобода від болю, руйнівних пристрастей, егоїзму та духовного занепаду.

У рамках тижня проходили цікаві та змістовні заходи, а наші здобувачі освіти стали активними їх учасниками.

Тиждень розпочався випуском стінних газет «Здоров’я – перлина життя» активами самоврядування навчальних груп, які охопили всі аспекти здоров’я.

30 листопада відбулася година спілкування «Дізнайся про ВІЛ/СНІД – збережи життя!». Всі присутні на заході отримали масу корисної інформації і змістовні тематичні буклети.

01 грудня пройшла Акція підтримки та надії на майбутнє без СНІДу «Скажемо СНІДу: НІ!», де кожен бажаючий міг висловити думку стосовно даного питання.

 02 грудня відбулося створення фотоколажу ліцеїстами на тему: «Здоровий спосіб життя: знаємо та обираємо», на якому були розміщенні світлини кращих з кращих вихованців-спортсменів з їхнім баченням здорового способу життя.

Для вихователів 03 грудня відбулося тренінгове заняття «Збереження та зміцнення психологічного здоров’я педагогів», під час якогообговорили  актуальність цієї теми, надали рекомендації щодо профілактики емоційного вигорання та збереження здоров’я.

4 грудня пройшла  година спілкування «Культура поведінки та етикет як складові людської культури», так як основними вимогами етикету є саме дотримання та знання всіх ланок етикету, історії етикету та специфіку поводження, яка притаманна тому чи іншому виду етикету.

Вихідні дні для ліцеїстів-мешканців гуртожитку пройшли не менш цікаво. В рамках Клубу вихідного дня 05 грудня було організовано й проведено Свято чаю «Чаювання – гарна традиція», під час якого вихованців не лише пригощали запашним чаєм з духмяними пирогами, а й розповіли цікаві факти про традиції чаювання.

З метою розширити кругозір вихованців по темі здорового способу життя та здорового харчування 06 грудня була організована та проведена година спілкування з переглядом відеоматеріалів «Продукти харчування – наші друзі і вороги». В процесі роботи всі вихованці активно обмінювались думками, кожен мав змогу висловити своє бачення по темі, почути думки інших, переглянути інформаційні відеоролики та зробити для себе певні висновки.

Протягом тижня у всіх навчальних групах пройшли години спілкування до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Виставка творчих робіт вихованців «Здорова особистість демонструє творче відношення до життя» стала прикрасою тижня діяльності творчої групи і довела, що здорові й активні люди – творчі!

Тиждень діяльності творчої групи пройшов цікаво і з користю для його організаторів та здобувачів освіти

Пам’ятаймо слова українського лікаря Миколи Амосова:  «Добути і зберегти своє здоров’я може тільки сама людина»!

Литвиненко О.В., керівник творчої групи