Кажуть, здоров’я – найдорожчий скарб. І це цілковита правда. Хіба людина, яка має багато грошей, буде щасливою без здоров‘я. «Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються, кажуть «Бувайте здорові!», тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах. 7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь створення, а точніше – прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році. Нагадаємо, що Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня починаючи з 1950 року. Цього дня 1948 року набрав чинності Статут Всесвітньої організації здоров’я (ВОЗ). Ідея Всесвітнього дня здоров’я була висунута вже на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я в 1948. Але у 1948 році цей день відзначався 22 липня, в день ратифікації Статуту ВОЗ. https://www.youtube.com/watch?v=julpLKo5zqc

 Здоров‘я – це стан людини, яка живе в гармонії з собою та піклується про свій душевний стан. «Здоров’я понад усе» – це гасло актуальним було завжди. Але сьогодні воно сприймається особливо гостро.

Традиційно вчителі  ліцею Волик Г.П. та Скоропадська С.О. проводять заходи, метою яких є пропаганда здорового способу життя та бережливого ставлення до власного здоров’я.   Вікторина «Вікно в людський організм» була цікавою та пізнавальною. Ліцеїсти 11 групи не тільки показали свою ерудицію, а й поповнили власну скарбничку знань. Питання вікторини іноді доповнювалися  поясненнями ліцеїстів 41 групи Ноянової Анастасії та Фіалко Олександра. Найкращими знавцями людського організму були Лютий Дмитро та Коваленко Максим.

А ліцеїсти ІІ курсу разом із вчителем з основ здоров’я створили відеоролик про кроки до здоров’я. Дбаючи про своє здоров’я, ми дбаємо про здоров’я майбутніх поколінь усієї нашої української нації. Зберегти його допоможе здоровий спосіб життя. Потрібно про це пам’ятати.

Вчителі Галина Волик та Світлана Скоропадська