З 27 листопада по 03 грудня 2017 року у ліцеї пройшов тиждень діяльності творчої групи вихователів «Формування у ліцеїстів навичок культури поведінки та засад здорового способу життя».

В усі часи здоров’я людини розглядалось як одна з найвищих цінностей суспільства, що становить основу економічного та духовного розвитку держави. Ще стародавні римляни проголошували: «Здоров’я – найвище благо!».

Головним  скарбом  життя  є  не  землі,  що  ти  їх  завоював,  не  багатства,  що  їх маєш  у  скринях… 

Головним  скарбом  життя  є  здоров’я,  і,  щоб  його  зберегти,  потрібно багато що знати.

 Авіцен

У рамках тижня проходили цікаві та змістовні заходи.

Тиждень розпочався випуском стінних газет «Здоров’я – це багатство людини» активами самоврядування навчальних груп, які охопили всі аспекти здоров’я.

28 листопада у приміщенні бібліотеки відбулося створення ліцеїстами фотоколажу «Живемо здорово!», який розкрив аспекти здорового способу життя нашими вихованцями.

З метою виховання у ліцеїстів почуття особистої відповідальності за все живе на Землі, формування бережливого ставлення до навколишнього середовища, розширення кругозору та розвитку екологічної компетенції, 30 листопада вихователями І курсу була організована екскурсія до водно-інформаційного центру м. Києва та ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» Броварського району.

Для вихователів цього ж дня відбувся семінар-практикум «Превентивне виховання ліцеїстів – пріоритетний напрямок виховання». Вихователі розповіли про актуальність цієї теми, обговорили та розглянули всі особливості превентивного виховання в нашому закладі, надали змістовні поради та рекомендації.

Завжди в нашому ліцеї раді зустрічі з батьками. 30 листопада вихователі творчої групи  провели тренінгове заняття для батьків «Щаслива дитина – благополучна родина» з метою популяризації здорового способу життя в сім’ях наших ліцеїстів. Батьки мали змогу обмінятися власним досвідом стосовно питання здорового способу життя, отримати цікаву і корисну інформацію від вихователів.

1 грудня у Міжнародний день боротьби зі СНІДом практичним психологом та соціальним педагогом була проведена акція «Твоє життя – твій вибір», під час якої ліцеїсти та педагоги прикріпили до свого одягу червоні стрічки – символ боротьби з глобальною епідемією, яка охоплює всі континенти, країни, міста. Для ліцеїстів І курсу було проведено тренінгове заняття «Здоров’я у твоїх руках» з метою сформувати уявлення у вихованців про хворобу століття, виробляти у них поведінкові мотивації до збереження свого здоров’я.

З метою розширити кругозір ліцеїстів щодо здорового та раціонального харчування, протягом тижня у навчальних групах пройшли години спілкування «Здорове харчування – ключ до здоров’я та гарного настрою». У процесі роботи всі ліцеїсти активно обмінювались думками, кожен мав змогу висловити своє бачення з теми, почути думки інших, зробити для себе певні висновки.

Вихідні дні для ліцеїстів-мешканців гуртожитку пройшли не менш цікаво. В рамках Клубу вихідного дня 2 грудня відбулася година спілкування з переглядом відеоматеріалів «Продукти харчування – наші друзі і вороги». 3 грудня було проведено Свято чаю. Вихователі не лише організували чаювання з солодким пирогом та цукерками, а й розповіли про цілющі властивості чаю, ознайомили з традиціями чаювання в різних країнах світу, прищеплювали навички етикету за столом.

Тиждень діяльності творчої групи пройшов цікаво і з користю для вихователів, ліцеїстів та їх батьків. А організатори тижня отримали задоволення від проробленої роботи.

        Творча група вихователів