учасниця: Всесвітньої Універсіади 2005р.,в Австрії ( 5 місце), чемпіонату Світу серед юніорів 2005р.у Фінляндії (4 місце),ХХ зимових Олімпійських ігор 2006р.у Турині ,Італія( 8 місце), ХХІ зимових Олімпійських ігор 2010р.у Ванкувері , Канада; срібна та бронзова призерка Всесвітньої Універсіади 2011р. у Туреччині(3 срібних, 2 бронзових медалі); переможниця та срібна призерка Всесвітньої Універсіади 2013р.в Італії (дві золоті , одна срібна медалі); учасниця ХХІІ зимових Олімпійських ігор 2014р. у Сочі, Росія.
Тренер – Фастовець М.М.
ДЮДЯ ВОЛОДИМИР – велоспорт; ЗМСУ, член збірної України;
рекордсмен Світу серед юніорів 2000р.в Італії; срібний призер чемпіонату Світу серед юніорів 2001р. у США; у 2004р.: учасник ХХУІІІ літніх Олімпйських ігор у Афінах( 6 місце), бронзовий призер кубку Світу в Лос-Анжелесі; у 2005р.: срібний призер кубку Світу в Великобританії, чемпіон Європи в Італії; бронзовий призер чемпіонатів Світу 2006 та 2009р.р.у Польщі; у 2008р.: учасник ХХХ Олімпійських ігор у Пекіні (5 місце), переможець кубку Світу в Сіднеї.
Тренер – ЗТУ Чмирук Д.А.
ЛЯЩЕНКО ІГОР – легка атлетика; МСУМК, член збірної команди України;
чемпіон і рекордсмен України 2009, 2010р. серед юнаків; бронзовий призер чемпіонату Світу 2009р. серед юнаків у Італії; у 2010р.: чемпіон І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі, чемпіон юнацького Європейського фестивалю в Москві; у 2011р.: рекордсмен ,переможець чемпіонатів України, переможець кубку Європи в Португалії, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів в Естонії; учасник чемпіонату Світу 2012р. серед юніорів у Барселоні(8 місце); у 2013р.: учасник чемпіонату Європи в Фінляндії(5 місце),чемпіон України серед молоді, переможець командного кубку Світу 2014 року в Китаї.
Тренер – Кудлацька С.Б.
ГАЛЬЧЕНКО АЛІНА – легка атлетика; МСУ, член збірної команди України;
рекордсменка і багаторазова переможниця чемпіонатів України; у 2010р.: учасниця І Юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі (6 місце), срібна призерка юнацького Європейського легкоатлетичного фестивалю в Москві; учасниця чемпіонату Світу 2011р. у Франції(4 місце ); учасниця чемпіонату Світу 2012р. серед юніорів у Іспанії (10 місце); переможниця ХХІХ Всесвітньої літньої Універсіади у Тайбеї 2017 р. у командному заліку(с/х на 20 км).
Тренер- Кудлацька С.Б.
КОВБАСА АНДРІЙ – плавання; МСУ, член збірної команди України;
рекордсмен і чемпіон України 2006,2007,2008р.р. серед юніорів; у 2009р.: срібний і бронзовий призер Всесвітньої Гімназіади в Катарі, учасник чемпіонату Європи серед юнаків у Чехії (4 та 5 місця), учасник першості Світу в Італії; у 2010р.: учасник І Олімпійських юнацьких ігор у Сінгапурі( 5,7,12 місця),чемпіон України серед молоді.
Тренер – Соловйов О.Ю.
КОВАЛЕНКО НАЗАР – легка атлетика; МСУМК, член збірної команди України;
учасник Олімпійських ігор 2012 р. в Лондоні, срібний призер Всесвітньої Універсіади 2012 р. в Росії. Кавалер ордену Данила Галицького, переможець командного кубку Світу 2014 року в Китаї, рекордсмен України.
Тренер – Коваленко А.Ю.
САХНО ВІКТОРІЯ – легка атлетика; МСУ, член збірної команди України;
Багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів і кубків України; учасниця ІІ Юнацьких Олімпійських ігор у Нанкін (9 місце).
Тренер – Кушнір С.С.
БРЕУС СЕРГІЙ – плавання; майстер спорту України міжнародного класу з плавання;
член збірної команди України; рекордсмен України та Європи; учасник ХХVІІ Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї; чемпіон Європи 2004р. в Мадриді; бронзовий призер чемпіонату Світу 2005 рік Монреаль; чемпіон Європи 2006р в Будапешті; срібний та бронзовий призер чемпіонату Світа 2006 року Шанхай; срібний призер чемпіонату світу в 2008р. в Манчестер; срібний призер чемпіонату Європи 2008 рік Ейндховен; учасник ХХІХ Олімпійських ігор у Пекіні 2008рік.
Тренер: Вашека В.І.
ФЕСАК ЄВГЕН – важка атлетика; кандидат у майстри спорту України;
член збірної команди України; неодноразовий переможець та призер чемпіонатів України; призер чемпіонату Європи (2014 р.), учасник ІІ Юнацьких Олімпійських ігор 2014 р. м. Нанкін Китай (9 місце); бронзовий призер чемпіонату Європи 2014 р.
Тренер: Ковальчук В.В.
ОРЄШНІКОВА ОЛЕКСАНДРА – волейбол; Майстер спорту України міжнародного класу з волейболу;
член збірної команди України з вадами слуху; багаторазова чемпіонка першостей України; чемпіонка Європи 2008р. у Голландії (серед спортсменів з вадами слуху); чемпіонка Світу 2008р. в Аргентині (серед спортсменів з вадами слуху); чемпіонка ХХІ літніх Дефлімпійських ігор 2009р. ( м. Тайпей); чемпіонка ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор 2013р. у Софії (серед спортсменів з вадами слуху).
Тренер: Остапенко С.М.
ОЛІФІРЕНКО ІГОР – легка атлетика; Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики;
член збірної команди України; срібний призер чемпіонату світу з кросу серед студентів 2012 р. у Польщі; учасник чемпіонату Європи з марафонського бігу 2014 р. у Швеції; учасник чемпіонатів Європи з кросу у Португалії і Венгрії; призер міжнародних марафонів країн Азії та Європи; триразовий чемпіон України з марафону; чемпіон України з бігу на 10 000 метрів серед молоді; учасник ХХХ Олімпійських ігор 2016р. в Ріо-де-Жанейро ( Бразилія); учасник чемпіонату світу 2017 р. в Лондоні.
Тренер: Романчук С.І.
ДИШЛЮК НАТАЛІЯ – легка атлетика; кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики;
член збірної команди України, срібна призерка міжнародної матчевої зустрічі Франція-Туреччина – Білорусь Україна 2018року; переможниця Всесвітньої Гімназіади 2018 року (Марокко), учасниця Чемпіонату Європи 2018 (Угорщина), учасниця ІІІ Юнацьких Олімпійських Ігор 2018р. в Буенос Айресі(Аргентина), багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів України.
Тренери: Зайцев В.О., Гаман Л.Л.