Ліцей часто відвідують видатні і відомі люди України, спортсмени, тренери, випускники ліцею. У Книзі Почесних гостей  вони залишають пам’ятні записи, ось  деякі з них:

Сергій Бубка – видатний український легкоатлет, шестиразовий чемпіон світу, який підкорив вперше в світі висоту шість метрів у стрибках з жердиною. Є президентом НОК (Національного олімпійського комітету) України.

Сергій Назарович особа легендарна, що викликає величезну зацікавленість у юних спортсменів. Тому ліцеїстам хотілося  дізнатися про можливі секрети майстерності великого спортсмена, почути історію його спортивної кар’єри.

СТОРІНКА1  СТОРІНКА 2  СТОРІНКА 3

Катерина Григоренко – випускниця нашого ліцею 2002 р., вихованка відділення лижних гонок, видатна спортсмнка України. 
Катерина розповідає: “На першому місці в житті у мене, як і в кожної людини, моя родина. У мене є батько, сестра і три брати. Коли є можливість, їду до батька в рідний Острів, що на Київщині.  Але побачити їх вдається не так часто, як того хочеться. Майже весь час забирають збори і змагання. А от ким буду по завершенні спортивної кар’єри, сказати важко. Тренерська робота, якщо відверто, мене не надто приваблює. Час покаже. Можливо, буду викладати у вузі…”

СТОРІНКА 4  СТОРІНКА 5  СТОРІНКА 6

Гальченко Аліна – вихованка відділення легкої атлетики, випускниця ліцею 2011 р.

З літопису відділення 2010 рік: Гальченко Аліна виконала норматив МСУ, член збірної команди України (основний склад), чотириразова чемпіонка України серед дівчат зі с\х на 5км, чемпіонка України серед молоді (с\х 5км), рекордсменка України серед дівчат на дистанції 5км с\х, посіла 6 місце на І юнацьких Олімпійських Іграх у Сінгапурі на дистанції 5км с\х, срібна призерка Європейського легкоатлетичного фестивалю (с\х 5км);

СТОРІНКА 7  СТОРІНКА 8  СТОРІНКА 9

Володимир Дюдя – один із найкращих трековиків світу, випускник ліцею 2000 року, гордість не лише спортивного ліцею, а й всієї країни.

Велогонщик Володимир Дюдя є «ходячим» підтвердженням того, що по-справжньому талановита людина талановита в усьому. Прийшовши у велоспорт уже 14-літнім, хлопчина через якісь два роки виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Нині один із найсильніших трековиків світу цікавиться як науковими розробками вітчизняних фахівців, так і переймає практичні навички за кордоном. Володимир пише вірші і соромиться, наче школяр, коли спілкується з людьми, до яких відчуває велику повагу.

СТОРІНКА 10  СТОРІНКА 11  СТОРІНКА 12

Любов Григорівна Завіщана, завідуюча відділом з обдарованими дітьми Київського обласного інституту післядипломної освіти, вчитель словесник, Відмінник освіти України, володарка нагрудного знаку Василя Сухомлинського, поетеса, автор трьох поетичних збірок.

Про поезію Любові Григорівни, поет Дмитро Білоус сказав, що це «…скарбниця людської мудрості, ліки для душі».    З перших хвилин зустрічі, Любов Григорівна полонила слухацьку аудиторію.

СТОРІНКА 13  СТОРІНКА 14

Яна Клочкова – заслужений мастер спорта з плавання, встановила 50 рекордів України в 25-ти і 50-ти метрових басейнах на дистанціях 100, 200, 400 метрів комплексним плаванням, і 200, 400 і 800 метрів вільним стилем, 100 і 200 метрів на спині, 200 метрів батерфляєм та естафетному плаванні . На Олімпійських іграх в Сіднеї встановила світовий рекорд на дистанції 400 метрів комплексним плаванням і рекорд Європи на дистанції 200 метрів комплексним плаванням. Нагороджена орденами: “За заслуги” III (09.1999, 01.2002); Княгині Ольги I ст. (10.2000). Лауреат Премії КМ України за внесок молоді у становлення держави (06.2001).

СТОРІНКА 15  СТОРІНКА 16  СТОРІНКА 17

Назар Коваленко – срібний призер першого в історії командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби в складі збірної України.

Назар розповідає: “Мій найважчий суперник – це я. Я борюся сам з собою, якщо вдається перебороти себе і технічно, і фізично, тоді перемагаю на змаганнях. Будь-яка дрібниця, стрес, поганий сон тощо у спорті високих досягнень впливає на результат. Постійно тримаю себе в тонусі. Якщо мені потрібен фітнес чи йога, я йду на ці заняття. Слідкую за вагою, не просто рахую калорії, а визначаю оптимальну пропорцію білків, жирів, вуглеводів.  Якщо потрібно спати, примушую себе заснути. Якщо треба встати чи лягти в певний час, я все це виконую. У спорті немає дрібниць…”

СТОРІНКА 18  СТОРІНКА 19  СТОРІНКА 20

Павло Романович Попович – почесний громадянин не тільки  міста Біла Церква, а й нашого ліцею. За життя Павло Попович щороку приїжджав у рідне місто та завжди був шановним і бажаним  гостем нашого закладу.

Враження від зустрічі з Павлом Романовичем назавжди закарбувалося у нашій пам’яті. Адже не кожного дня випадає така унікальна можливість доторкнутися до часточки живої історії, уособленням якої є славетний космонавт. У ньому притягувало до себе його абсолютна безпосередність у спілкуванні, чудове почуття гумору, оптимізм. Він був позбавлений будь-якої пафосності та зоряності, хоча до зірок був набагато ближче, ніж ми.

СТОРІНКА 21  СТОРІНКА 22   СТОРІНКА 23

Ігор Лященко 22 серпня 2010 року піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу на перших юнацьких Олімпійських Іграх українських ходок. В День Незалежності України юний олімпійський чемпіон святкував свій 17-ий День Народження.

Сам Ігор Лященко ніколи не мріяв стати видатним спринтером чи стрибуном. Спортивну ходьбу полюбив практично з першого тренування, вважаючи цей вид одним із найскладніших в технічному освоєнні.

Мабуть, спортивна ходьба найбільш повно відповідає моєму характерові, – продовжує нашу розмову рекордсмен України серед юнаків зі спортивної ходьби на 10 тисяч метрів. – В житті я спокійний і розважений, люблю багато працювати, довго копирсатися в одній темі. Монотонна робота мені ніколи не набридає. Хоча, я не вважаю наші тренування монотонними. Вони доволі різнобічні й цікаві.

СТОРІНКА 25 СТОРІНКА 26 СТОРІНКА 27 СТОРІНКА 28