У РОЗРОБЦІ

 

ІІ місце – за підсумками рейтингу 2011 року серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю другої групи. (Держмолодьспорт України)

Лауреат у номінації за досягнення в спорті вищих досягнень 2011 р. (Відділ з фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради)

ІІ місце – за підсумками рейтингу 2010 р. серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю другої групи.(Мінсім’ямолодьспорт України)

ІІ місце – обласний огляд-конкурс серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю у 2009р.

І місце – за підсумками рейтингу 2009 року з олімпійських видів спорту серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю другої групи.(Мінсім’ямолодьспорт України)

Лауреат спортивного 2009 року.(Відділ з фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради)

ІІ місце – зі спортивної майстерності 2008 року. (Мінсім’ямолодьспорт України)

ІІ місце – за підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій України зі спортивної майстерності 2007 року.

ІІ місце – за підсумками роботи серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю України з олімпійських видів спорту у 2006 р.

ІІ місце – обласний огляд-конкурс серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю у 2006р. (Управління з питань фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації)

Лауреат спортивного 2006 року.(Відділ з фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради)

ІІ місце – за підсумками роботи зі спортивної майстерності у 2005 році серед спортивних ліцеїв-інтернатів.(Управління з питань фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації)

ІІ місце – за підсумками роботи зі спортивної майстерності 2003р.

Подяка – за вагомий внесок у підготовку спортсменів – резерву до збірних команд України – 2012 рік.( Державна служба молоді та спорту України)

Диплом за ІІ місце – в рейтингу з олімпійських видів спорту за 2011 р. серед ліцеїв-інтернатів – 2012 р. (Державна служба молоді та спорту України)

Свідоцтво – Лауреат спортивного 2011 року в номінації «За перемоги у спорті вищих досягнень» (Відділ Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури і спорту)

Свідоцтво – Лауреат спортивного 2009 року в номінації «За перемоги у спорті вищих досягнень» – 2010 рік (Відділ Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури і спорту)

Сертифікат – КОЛІФКС – опорний заклад освіти з теми «Науково-методичні та організаційно-педагогічні засади підготовки юних спортсменів» 2010 р. (Головне управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів)

Почесна відзнака – за досягнення у фізичному вихованню учнівської молоді у 2009 році. (Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.)

Диплом – за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти та участь у виставці-фестивалі «Обдаровані діти України» 2009 (Міністр освіти і науки України, Академія педагогічних наук України Крем)

Диплом за І місце – за підсумками рейтингу з олімпійських видів спорту серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю у 2009 році.(Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту)

Свідоцтво – Лауреат спортивного 2008 року в номінації «Кращий за перемоги у спорті вищих досягнень» – 2009 рік.(Відділ з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради)

Диплом за ІІ місце – за підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій України зі спортивної майстерності серед ліцеїв-інтернатів – 2008 рік. (Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту)

Диплом за ІІ місце – за підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій України зі спортивної майстерності серед ліцеїв-інтернатів – 2007 рік. (Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту)

Диплом – Лауреат спортивного 2007 року в номінації «За перемоги у спорті вищих досягнень». (Відділ з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради)

Диплом за ІІ місце – обласний огляд-конкурс серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю VІ групи у 2006році.(Управління з питань фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації)

Грамота – за успіхи в спортивно-масовій роботі, досягненні результатів на всеукраїнських і на Всеукраїнських і Міжнародних змаганнях та з нагоди 10-річчя створення ліцею.(Київське обласне управління з фізичного виховання та спорту)

Почесна грамота – за активну роботу у сфері фізичної культури і спорту, вихованні підростаючого покоління, особливий внесок у підготовку спортивного резерву та нагоди 10-річного ювілею – 2005р. (Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту)

Грамота Управління Освіти і Науки – за вагомий внесок у справу фізичного виховання, досягненні результати з нагоди 10-річчя створення ліцею–2005 р.