Найцінніше, що має людина – це здоров`я! Та воно не існує саме по собі, воно не дається на все життя, не є постійним і незмінним. Воно потребує турботи та рівноваги протягом усього життя. Проблема ВІЛ/СНІДу є, на жаль, актуальною та гострою для нашого суспільства.

Тому з метою підвищення рівня обізнаності ліцеїстів щодо збереження власного здоров’я, надання достовірної інформації про ВІЛ/СНІД, профілактики передачі ВІЛ серед молоді та формування навичок здорового способу життя

Життя, мов райдуга – яскрава й радісна,

Ти СНІДу «Ні» скажи, здоровим будь завжди.

Красу свою душі цінуй та бережи!

23 листопада 2017 року для ліцеїстів І-ІV курсів проходила зустріч з Деденістовою Інною Костянтинівною, лікарем-СНІДологом Білоцерківської міської лікарні №3, на тему «Збережи своє життя та здоров’я!».

 

Під час години спілкування основна увага була приділена ознайомленню вихованців з хворобою ВІЛ/СНІДу, шляхами зараження ВІЛ-інфекцією та методами захисту від цієї страшної недуги. Зустріч сприяла вихованню у ліцеїстів почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя, а також толерантному ставленню до ВІЛ-інфікованих людей.

Лікар зазначила, що кожен має пам’ятати: здоровий спосіб життя, чистота у стосунках – найкращі методи профілактики СНІДу.

Гончарук Г.О., педагог соціальний