Професія педагога в усі часи вважалася такою, яка має досить багато стресогенних факторів і ризиків втратити психічне здоров’я, розчаруватися в собі, отримати психосоматичні захворювання. Для ефективної роботи та  збереження психічного здоров’я педагогу важливо відновити свій психоенергетичний потенціал, позбутися страхів, розчарування, пом’якшити вплив стресових ситуацій. Збереження психологічного здоров’я в наш час – найактуальніша проблема.

10 січня 2019 року в нашому ліцеї відбулося засідання методичної комісії вихователів та класних керівників у формі тренінгового заняття «Збереження та зміцнення психологічного здоров’я педагога». Вихователі Мельник Тетяна Степанівна та Литвиненко Олена Володимирівна ознайомили колег з поняттям «психічне здоров’я», його причинами, способами профілактики, як психологічно захищатися від стресу та долати наслідки стресових ситуацій. Дали поради щодо збереження психологічного здоров’я.

Уміння володіти собою, тримати себе в руках – один з головних показників діяльності педагога, від чого залежать і його професійні успіхи, і психологічне здоров’я.

Мельник Тетяна Степанівна,Литвиненко Олена Володимирівна