Атестаційний період — це надзвичайно важливий етап діяльності навчального закладу. Досвід свідчить, що атестація відіграє ос­новну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу педагогів. Під час атестації вивчаються професійні якості вчителів, що атестуються, їхні сильні та слабкі сторони, рівень загальної куль­тури, створюються оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих учителів.

Цього року два вчителя математики вищої кваліфікації підтверджують свій фаховий рівень, презентують власну діяльність та підводять підсумки п’ятирічного інноваційного руху у нашому закладі – це Жихарєва Тетяна Василівна та Усова Алла Анатоліївна.

Кожного дня вчителі одноголосно доводять, що математика розвиває розумові здібності, організовує, впорядковує і оптимізує мислення, та що базовими навичками математичного мислення здатний опанувати кожен ліцеїст. Педагоги стверджують, що для одного це буде складніше, а для іншого – легше, але це під силу всім.

Не секрет, що для вдалого проходження атестації, кожен вчитель повинен підготувати свій власний творчий звіт. Березень місяць є завершальним етапом у атестації вчителів. Тож презентуємо творчий звіт вчителів математики на сторінках нашого сайту.

Творчий звіт вчителя