22 квітня 2021 року  відбулось он-лайн засідання методичної комісії начально-спортивного відділу за допомогою аудіовізуальної програми Goоgle-Meet. На обговорення була винесена  дуже важлива тема: «План відбору і адаптація абітурієнтів на 2021/2022 рік».

Доповідав по темі методист спортивної частини Матвієць Валерій Миколайович,  який розповів про план відбору ліцеїстів на 2021-2022 навчальний рік. Співдоповідачем виступила Апалькова Ольга Сергіївна, яка запропонувала вчителям з видів спорту переглянути вимоги вступних нормативів, згідно нових класифікаційних вимог, норми морфо типових характеристик вступників, згідно новим тенденціям спортивної підготовки.

Обговорили на засіданні питання адаптації учнів до навчально-тренувальної діяльності, про необхідність приділяти більше уваги вихованню новачків, проводити роботу по адаптації дітей у новому колективі, в умовах високих вимог до  спортивної підготовки. Дискусія вийшла жвавою та конструктивною.

Наступною до слова запросили соціального педагога ліцею-інтернату  Абдуліну Лесю Іванівну, яка докладно роз’яснила  всім  учасникам засідання правила заселення в гуртожиток ліцеїстів, яким ще не виповнилось 14 років.

Підсумувала діяльність роботи методичної комісії  старший методист навчально-спортивного відділу Семенишина Тетяна Павлівна.

По результатам обговорення учасниками методичної комісії були поставлені завдання,  реалізація яких  дасть можливість ефективного відбору та адаптації абітурієнтів до ліцею-інтернату.