Існує багато видів професійної діяльності, що безпосередньо стосуються людини, але є серед них професії лікаря, юриста, педагога, які впливають на її долю. Ось чому кожна з цих професій повинна бути не лише діяльністю, а й покликанням.

Навчання в ліцеї  становить лише мить у житті, але цього досить для того щоб педагог залишив в  пам’яті учнів глибокі сліди. Тому значення особистості педагога в педагогічному процесі накладає на нього велику відповідальність і вимагає великої постійної роботи над собою.

Висока результативність у роботі дає педагогу привід називатися майстром. Майстерність – це почерк професіонала в будь-якій діяльності.

Для того, щоб наші вихованці досягли успіху, ми – педагоги ніколи не повинні зупинятися на досягнутому, постійно бути в творчому пошуку, займатися самовдосконаленням. Адже за нами покоління з життєздатних, свідомих та творчих людей – наше майбутнє, майбутнє України.

Свої творчі пошуки та надбання, свій педагогічний досвід, використання передових ідей та інноваційних технологій, які впроваджувалися протягом кількох років, вчителі та вихователі вирішили презентувати на сторінках ліцейського сайту у започаткованої рубриці «Творчий звіт педагога» . 

Сьогодні вашій увазі пропануємо атестаційний звіт вихователя  Редьки Лілії Петрівні «До успіху – стежками компетентності»