У кожного з нас є Батьківщина – країна, яка одна на всіх. Це наша прекрасна Україна. Я вважаю, що любов до Батьківщини, до України, неусвідомлено завжди живе в серці кожного з нас. І проявляється вона і в гірку, і в радісну для країни годину. Саме під гаслом: «In love with Ukraine», що в перекладі означає « Закохані в Україну» пройшов тиждень англійської мови з 8.04.2019 – 12.04-2019.

Основною метою тижня було розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, виховання духовного багатства, моральної чистоти та патріотичного виховання  ліцеїстів. Заходи складались з окремих частин , пов’язаних темою «Україна».

Разом з ліцеїстами 22 групи ми згадували  національні символи, географічні особливості, визначні місця нашої Батьківщини. Також ліцеїсти рекламували вірш відомого українського поета Володимира Сосюри «Любіть Україну» англійською мовою.

Першою зупинкою нашої подорожі  з  ліцеїстами 12 групи була столиця нашої неньки – Київ. Діти з захопленням розповідали про визначні місця Києва. Разом з учнями, ми виготовили буклети- візитівки, запрошуючи туристів- іноземців відвідати місця нашої культурної спадщини.

Та якою б не була велична столиця України, місто, яке назавжди залишиться в серці – твоє рідне місто. З ліцеїстами 32 групи  помандрували  віртуальну подорож сторінками історії нашої Білої Церкви.  Чим глибше занурювались в історію білоцерківщини  дійшли до висновку, що славна історія у неї – є чим пишатися білоцерківцям. Ліцеїсти оформили стінгазету, висвітлюючи предмети гордості Білої Церкви.

Кульмінацією тижня став захід, проведений ліцеїстам 31 групи, під назвою «Видатні люди Білої Церкви». Ліцеїсти підготували відео-презентацію про людей, які створили історію нашого міст та прославляли  його не лише в межах України, а й по всьому світу.

Освітні  заходи тижня англійської мови вкотре показали те, що сучасні ліцеїсти хочуть прямувати стежкою знань, щодня готові досягати нових вершин.

Так хочеться, щоб майбутнє України вирішували такі талановиті та старанні учні, адже тільки тоді життя набуде іншої сутності…

 Тиждень англійської мови організувала і провела вчитель англійської мови Швець Н. Л.