26 квітня 1986 року – ця дата назавжди залишиться у пам’яті людства.   Тихої весняної ночі на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції прогримів вибух, яких сколихнув увесь світ. У ці дні ми привертаємо увагу як української, так і світової громадськості до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації.

Чорнобиль – в пам’яті людській
У віршах і на обелісках,
Нам цю трагедію віками не забуть
Вона у кожнім нашім серці…

Вихованці ліцею на чолі з вихователями дистанційно долучилися до загальноліцейської онлайн-акції з метою відзначення 34-річниці Чорнобильської катастрофи. У режимі реального часу пригадали трагічні події минулого, переглянули запропоновані тематичні відеоролики, взяли участь в онлайн-анкетуванні «Чорнобиль. Сучасне про минуле», під час якого обговорили сенсаційний серіал «Чорнобиль», заснований на спогадах очевидців. До перегляду у вільний від навчання час усім бажаючим був запропонований кінолекторій «Розщеплені на атоми». Своє бачення аварії на ЧАЕС та її наслідки відобразила на папері Мацюченко Ангеліна, ліцеїстка 12 групи.

Перебуваючи вдома, здобувачі освіти  дистанційно вшанували загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської трагедії, запаливши свічку пам’яті.

І. Манузіна, В. Юрченко, вихователі