7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв.

З кожним новим поколінням підвищується рівень проникнення Інтернету в сім’ї. Сьогодні все більше дітей користується Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор, звантаження мультимедійного контенту. З розширенням можливостей в онлайні зростають і ризики.

Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі. Чи є щось, що ми можемо зробити, аби бути більш захищеним коли займаємося серфінгом в Інеті?

Ось 10 золотих правил безпеки в Інтернеті, які можна використовувати для збереження вашої персональної інформації (дивися відео)

Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн.

Багато хто думає, що безпека в Інтернеті – це ілюзія, і бути захищеним зараз неможливо, адже веб-сайти збирають конфіденційну інформацію так тонко, що ми навіть не знаємо що саме їм відомо. Це, можливо, й так, але ця невпевненість – ще одна причина, щоб зберегти свою приватність та уникнути витоку персональних даних в Інтернет.

Запрошуємо Вас відвідати заходи онлайн-марафону до Дня безпечного інтернету, 7-10 лютого 2023 року, основні події якого будуть розгоратись на сайті: https://sites.google.com/view/07022023

Напередодні онлайн-марафону запрошуємо всіх охочих долучитися до проходження онлайн-квесту можна тут: https://bit.ly/40sfX5G.. У вас є унікальна можливість взяти участь у розіграші подарунків під час прямого ефіру заходу 07 лютого 2023 року о 13:35.

Джерело: Відділ технічного забезпечення та захисту інформації