Як швидко минає час… Здається, зовсім недавно у 1995 році гостинно відчинив двері Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту». І ось ми всі разом першого листопада святкуємо 25-річницю нашого славетного закладу.

День народження ліцею – це яскрава традиція, яка спонукає кожного з нас прагнути до нових і ще вищих вершин у спорті, праці та навчанні. 

На жаль, цьогорічне святкування відбулося без традиційних урочистостей, але це не стало перешкодою для відзначення ювілею ліцею. Другого листопада святково прикрашений хол привітальними стіннівками та креативною фотозоною радісно зустрічав усіх працівників та здобувачів освіти. Родзинкою заходу став відеоролик про 25-річний  славетний шлях дружної спортивної родини, який подарував безліч яскравих емоцій та вражень.

 За ці роки на рахунку ліцею багато добрих справ, гарних традицій, спортивних звершень, а його випускники з року в рік примножують славу ліцею.

Заклад по праву пишається своєю історією та досягненнями за роки діяльності. Колективом ліцею наполегливо та професійно підготовлено 4 Заслужених майстри спорту України, 33 Майстри спорту України міжнародного класу, понад 200 Майстрів спорту України, понад 350 членів юнацької, юніорської, молодіжної національної збірної команди України. Вихованцями ліцею встановлено 1 рекорд світу, 2 рекорди Європи, 4 рекорди Європи серед молоді, 10 рекордів України, 52 рекорди України серед юнаків, юніорів та молоді. Серед вихованців закладу 14 учасників Олімпійських ігор, з них 2 чемпіони. Понад 50 випускників відділень ігрових видів спорту (баскетболу, волейболу) були і є гравцями команд суперліги та ліги України.

Завдяки титанічним зусиллям та командному духу закладу наш ліцей три роки поспіль почесно виборює перше місце у рейтингу з олімпійських видів спорту серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю України, за підсумками Міністерства молоді і спорту України.

Сьогодні із впевненістю можна сказати, що ліцей твердо крокує до своєї мети, робить значні успіхи в розв’язанні головної задачі – підготовки олімпійського резерву із представників обдарованої молоді.

Здоров’я і наснаги нам усім на многії літа! Зі святом, рідний ліцею!