День знань – особливе свято: добре, світле, оптимістичне. З цього дня у кожного з нас починалася або починається важка, але дуже захоплююча дорога.

УВАГА, шановні ліцеїсти! 1 вересня 2020 року ліцейська родина зустрічається на першому уроці об 11 годині для святкування в межах кожної навчальної групи у власному креативному форматі Дня знань по аудиторіях за вказаним розкладом:

11 група – 8 аудиторія; 12 група – 7 аудиторія; 21 група – 4 аудиторія; 22 група – 3 аудиторія; 31 група – 1 аудиторія; 32 група – 5 аудиторія; 41 група – 6 аудиторія; 42 група – 2 аудиторія. Вчителі та керівники груп чекають зустрічі з вами

Шановні ліцеїсти, батьки, працівники ліцею! Вітаю вас з початком нового навчального року – з Днем знань! Сьогодні він особливо хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Для кожного з нас 1 вересня – це символ нових перспектив і можливостей. Тож нехай ваші здібності і наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у ліцейському житті.

Для тих, хто вперше переступає поріг нашого ліцею, – це найбільш хвилюючий день. Нехай він стане для них не тільки яскравим спогадом, але і вдалим стартом у спортивне життя ліцею, а кожен день буде наповнений спортивними здобутками, яскравими перемогами, цікавими уроками, новими зустрічами і дивовижними відкриттями.

Бажаю усім вам на цьому шляху підкорити нові вершини знань та здобутків, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

З повагою директор КЗ КОР “КОЛІФКС”

Володимир Матвійович Балясников