Осінь… Грайливий настрій охоплює все довкола та дарує бурю незабутніх емоцій. Ми відчуваємо повний спектр доступних людині почуттів. Стільки загадкового і цікавого відбувається в цей період. Однією зі знакових подій цієї осені, у ці непрості часи, завдяки нашим захисникам, ми маємо змогу 1 листопада святкувати День народження ліцею.

27 років визнання! 27 років перемог! 27 років разом!

 Для світової історії це, можливо, всього лише коротка мить, але для нас – це ціле життя!

 І тому з великою пошаною і гордістю кажемо: «Рідний ліцею, зі святом тебе!».

Із впевненістю можемо сказати, що наш заклад – це надія, віра, любов і частинка серця і душі кожного працівника, ліцеїста, випускника закладу.

Досягнення нашої спортивно обдарованої молоді звучать по всьому світу, прославляючи і підтверджуючи, що Україна – спортивна держава, а її спортсмени – справжні герої.

За 27 років розвитку і становлення ліцею-інтернату нам є чим і ким пишатися, адже за цей досить невеликий час колективом ліцею професійно підготовлено: 4 Заслужених майстра спорту України, 38 Майстрів спорту України міжнародного класу, 252 Майстра спорту України, понад 700 членів юнацької, юніорської, молодіжної національної збірної команди України. Вихованцями встановлено: 1 рекорд Світу, 2 рекорди Європи, 4 рекорди Європи серед молоді, 10 рекордів України, 55 рекордів України серед юнаків, юніорів та молоді. Серед вихованців ліцею-інтернату – 15 учасників Олімпійських ігор, з них 2 Чемпіона, 10 Чемпіонів світу, 34 Чемпіона Європи. Понад 60 вихованців є гравцями команд суперліги та вищої ліги України. Наші випускники та вихованці побували майже на всіх континентах світу, піднімались на сходинки п’ядесталу в Португалії, Іспанії, Італії, Греції, Франції, Німеччині, Чехії, Фінляндії, Білорусії, Великій Британії, Канаді, США, Бразилії, Китаї, Австралії.

Сьогодні із впевненістю можна сказати, що наш ліцей твердо крокує до своєї мети, робить значні досягнення в розв’язанні головної задачі – підготовки олімпійського резерву із представників фізично обдарованої молоді, які щороку досягають вагомих успіхів та перемог на спортивних аренах, прославляючи та звеличуючи рідну Державу!

Традиційно в цей святковий день ми приймаємо до ліцейської родини наших першокурсників. Цього року цю урочисту місію виконав наш випускник –   Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, кавалер Ордену Данила Галицького Коваленко, учасник двох Олімпійських ігор (2012р., 2016р.) Назар Ковалено, який привітав всіх присутніх зі святом та вручив ліцеїстам залікові книжки.

 Успіхів та мирного неба нам усім на многії літа! Нехай здійсняться всі   мрії та побажання, творчих злетів, спортивних здобутків і звершень!

Зі святом, рідний ліцею!

Педагог-організатор Олена Гончаренко