1 листопада 2019 року у нашому закладі відбувся святковий концерт, присвячений Дню народження ліцею та Посвяти в ліцеїсти.

Це одне з найулюбленіших свят нашого навчального закладу, адже воно об’єднує всю ліцейську родину разом. На честь 24-ї річниці Дня народження ліцею зібралися у святковій залі ліцеїсти, педагоги, батьки, всі працівники ліцею та славні випускники минулих років, щоб відсвяткувати цю чудову подію та підтримати першокурсників в цей важливий для них день – День посвяти в ліцеїсти.    

Сьогодні модним є святкувати день народження у певному стилі. А так як наш навчальний заклад іде в ногу з часом, було запропоновано усім присутнім відвідати ретро-вечірку та зануритися в атмосферу 90-х.

Привітав зі святом всіх присутніх – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, Відмінник освіти України, директор ліцею-інтернату – В. Балясников, відзначивши почесними нагородами ліцею-інтернату кращих із кращих працівників, які працюють з повною віддачею, розуміючи величезну відповідальність за долю спортсменів і за рідний ліцей.

З привітальними словами звернулися до всіх присутніх випускники ліцею, які стали гордістю і славою всієї держави: Кияшок Дмитро – майстер спорту України з греко-римської боротьби, член збірної команди України, неодноразовий переможець першостей України, срібний призер чемпіонату Європи серед кадетів 2015р. м. Суботиця у Сербії, чемпіон світу серед кадетів 2015р. м. Сараєво у Боснії і Герцеговині, учасник чемпіонату світу серед юніорів 2017 м. Тампере (Фінляндія); Шишко Владислав – майстер спорту України з  греко-римської боротьби, член юнацької збірної команди України, срібний призер Всесвітньої гімназіади 2018 року в Морокко, неодноразовий переможець чемпіонатів України; Скорофатов Гліб – майстер спорту України з  греко-римської боротьби, член юнацької збірної команди України бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів 2018 року, неодноразовий призер чемпіонатів України, Яковлев Олександр – кандидат в майстри спорту України з греко-римської боротьби, член юнацької збірної команди України, переможець і призер чемпіонатів України, бронзовий призер  чемпіонату Європи серед кадетів 2017року, срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю (2019 року Баку).

До концертної програми увійшли яскраві й тематичні художні номери: привітальні вірші, пісні та запальні танці у виконанні талановитих наших вихованців.

Традиційно, саме в цей день відбулася Посвята в ліцеїсти, під час якої першокурсники сміливо заявили про себе, прийняли Клятву ліцеїстів, отримали свої перші залікові книжки, виконали Гімн ліцеїстів та задмухали свічки на святковому торті.

Святкова програма подарувала всім присутнім багато радісних та щасливих моментів, позитивних емоцій та естетичне задоволення.

О.В. Литвиненко, Л.П. Редька, вихователі