Одоєвський казав: «Людина, яка вміє вчитися, навчиться будь-чого за короткий час». А завдання сучасного освітнього процесу – всіма можливими засобами підтримувати у дитини інтерес до оволодіння знаннями та подальшої їх переробки. Лише ділова співпраця між учителем та учнем стимулює педагога творчо підходити до освітньо-виховного процесу.

Вчитель хімії нашого ліцею Скоропадська Світлана Олексіївна всі роки роботи намагалася підвищити інтерес до свого предмету, урізноманітнити подачу необхідного наукового матеріалу. Її досвід не один рік висвітлювали різні освітянські видання. І ось нарешті Видавнича Група «Основа» надрукувало її  авторський збірник «Вічний пошук». Книга розповідає про досвід викладання хімії в сучасній школі. Основним її завданням є допомога як молодому вчителю, так і фахівцю підвищити в учнів інтерес до вивчення хімії як дуже цікавої та прикладної науки. Книга містить розробки уроків, виховних заходів і просто різноманітні цікавинки, які стануть у пригоді вчителям-практикам.

Ми щиро вітаємо Світлану Олексіївну із виходом її книги та бажаємо їй: «…результатів відмінних та учнів побільше розумних й сумлінних!»

Волик Галина Павлівна, Бабенко Тетяна Петрівна.