07 березня 2018 року в Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відбулося свято до Дня 8 Березня «Її величність – ЖІНКА!». Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним сяйвом, ніжними барвами квітів.   
Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.


Вихованці ліцею подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями, ліричними поезіями вони вітали всіх присутніх дівчат та жінок зі святом, від усієї душі бажаючи любові, добра та успіхів. Щирі та сердечні привітання на адресу всіх дам прозвучали з вуст ведучих свята та ліцеїстів.

У стінах нашого ліцею свято 8 Березня як завжди пройшло святково та феєрично. Гарний настрій та позитивні емоції переповнювали всіх присутніх. Це свято зберігається в серцях прекрасної половини людства. Тож нічого іншого не залишається, як насолоджуватися святом весни, радості та краси.

 Олена Володимирівна Литвиненко, вихователь

ФОТОГАЛЕРЕЯ