Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Але є в осінньому календарі день не схожий ні на один інший, він сповнений щирими усмішками та гарним настроєм – День працівників освіти та науки. Всі звикли називати його простіше і мабуть точніше – День Вчителя.

Напередодні свята в нашому ліцеї відбувся журналістський проєкт «Освітяни іnfo» – насичений різнобарвними, цікавими, захоплюючими заходами.

Тиждень розпочався зі створення привітальних стінних газет з найкращими побажаннями для шановних педагогів.

Фотографія – дзеркало душі, вона може розказати багато потаємного про людину та показати її справжнє обличчя. Протягом тижня проходив «Марафон селфі» в якому взяли участь ліцеїсти та їх наставники.

Професія вчителя – це покликання душі і веління серця, здатність віддавати себе без залишку своїм учням, ділитися з ними досвідом і мудрістю. Бути педагогом – означає узяти на себе велику відповідальність за формування і становлення громадянина, за його подальшу долю.

Актив ліцейського самоврядування взяли інтерв’ю у наших освітян, адже ця професія по праву вважається однією з найголовніших на землі, а праця педагога – благородною, творчою і, звичайно, дуже важкою і відповідальною. У руках освітян завжди знаходиться майбутнє країни. Часто саме від їх професіоналізму, бажання, уміння і самовіддачі залежить, яке нове покоління в черговий раз підростає в країні.

Знання це великий скарб, який робить людину сильною, а вміння вчитися – це той ключик, який відкриває скарб і дає людям світло. Класні керівники організували і провели в навчальних групах усний журнал «Дорогою до знань».

Наприкінці тижня приємним сюрпризом для освітян стала святкова фотозона «Їх талант цвіте любов’ю до дітей».

В нашому закладі працюють талановиті вчителі, тренери, турботливі вихователі, наполегливі працівники інших підрозділів, що по-справжньому люблять свою справу, віддають їй всі сили і час. 

Саме їм – люблячим, терпеливим, добрим і справедливим присвячений  короткометражний фільм «Дякуємо за вашу працю».

Шановні освітяни! Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі та тепло Вашого серця. Бажаємо Вам нових творчих злетів, невичерпної енергії, оптимізму, натхнення та щедрих врожаїв на освітянській ниві! 

Лілія Редька, класний керівник навчальної групи 21