20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими ліцеїстів нашого ліцею. Відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблих учасників Майдану та Революції Гідності. Було проведено годину спілкування, присвячену Дню Героїв Небесної Сотні «Небесна Сотня полинула в небеса», лекцію «Ангели майдану», акцію «Запали свічку пам’яті».

У рамках Клубу вихідного дня проведено патріотичну годину «Герої не вмирають» та майстер – клас з виготовлення патріотичних прикрас «З Україною в серці». Ліцеїсти переглянули відеофільм «Історичні факти про Майдан».  Вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 роках на Майдані. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав своє життя заради нової України. Герої своїм подвигом показали силу та незламність українського духу. Їх героїчний подвиг і Героїв Небесної Сотні пам’ятатимемо завжди.

Мельник Тетяна, вихователь