Залишилося декілька днів до найромантичнішого свята у році. Тому напередодні Дня Святого Валентина у рамках Клубу вихідного дня вихователі провели ряд заходів.

09 лютого Редька Лілія Петрівна влаштувала майстер-клас з виготовлення декору «Затишна оселя», під час якого ліцеїсти навчилися робити оригінальні тематичні підставки для гарячих напоїв у техніці «декупаж». Вихованці можуть використовувати свої поробки вдома та в гуртожитку, задля збереження гарного стану меблів та уникнення на них слідів від кави і чаю.

Також цього дня вихователь організувала похід до льодової арени «Білий Барс» з ліцеїстами навчальної групи №21. Діти спостерігали хокейний матч, вболівали за улюблену команду, а також мали змогу показати свої уміння на катку. Вихованці разом зі своїм класним керівником Редькою Л.П. весело провели вільний від навчання час та отримали позитивні емоції від катання.

10 лютого був проведений майстер-клас з пошиття іграшок «Моє серце – тобі». Манузіна Ірина Володимирівна з ліцеїстками, що приймали участь у заході, застосували такі матеріали як фетр й синтепон, а також техніку петельного шву. Юні майстрині навчилися шити чудові м’які іграшки у формі серця, які можна презентувати рідним і друзям, висловивши свою симпатію та почуття.

Вихідні наших ліцеїстів видалися напрочуд емоційними та яскравими, кожен зміг відпочити, урізноманітнити своє дозвілля та налаштуватись на новий навчальний тиждень.

Манузіна І.В., вихователь