Випускний вечір відноситься до числа тих подій кожної людини, які відбуваються один раз у житті. Це старт до подолання нових висот. Це підсумок натхненної праці педагогів, старання ліцеїстів, вболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму всіх працівників ліцею-інтернату.

ФОТОГАЛЕРЕЯ >>>

Урочисте свято «Якщо зірки запалюють, значить це комусь потрібно» відбулося 27 червня 2019 року в залі Київського обласного академічного музично-драматичного театру імені П. Саксаганського. Свято, сповнене хвилювань та радості, свято  ошатних суконь та елегантних костюмів.

Особлива атмосфера театру, де відбувався Випускний вечір, була переповнена  загальним хвилюванням та піднесенням, сприяла урочистості моменту вручення важливого документу у житті кожного ліцеїста – свідоцтва про повну загальну середню освіту. Гортаючи календар, день за днем, 54 випускники з хвилюванням чекали цієї довгоочікуваної дати. Серед сьогоднішніх зірок: 9 майстрів спорту України, 17 кандидатів у майстри спорту України, 9 членів збірної команд України, 6 учасників чемпіонатів Європи, серед них переможниця чемпіонату Європи з вільної боротьби  – Лесковець Юлія та бронзовий призер Погосян Нарек.

На святі пролунало багато гарних побажань від директора закладу, педагогів, батьків, які висловили сподівання, що випускники гідно долатимуть життєві висоти, прославлятимуть Україну на аренах спорту.

Зі щирими словами глибокої поваги та вдячності за мудрість і  підтримку випускники звернулись до всіх працівників рідного ліцею та батьків. Адже саме ці люди створювали комфортні умови для успішного навчання, тренування та проживання, підтримували та допомагали у всіх справах.

Свято промайнуло непомітно, настав час щемливого прощання та сміливо перегорнути ще одну сторінку ліцейського літопису. Ще для одного покоління випускників розпочалося доросле життя. Попереду нові сторінки, нові плани…

Пісні, художні номери, квіти і сяйво посмішок – всі ці незабутні миттєвості свята назавжди залишаться в серцях випускників.

Побажаємо ж усім їм звершення усіх сподівань, успіхів в бурхливому дорослому житті та нових спортивних перемог на славу нашої держави.

                                                                                Войтенко К.Ф., вихователь