Існує думка, що для історії п’ятнадцять-двадцять-двадцять п’ять років – це взагалі непомітна мить. Та за такий короткий проміжок часу можна встигнути залишити значний слід в історії. За цей час встигають руйнуватися імперії, зайти за обрій одні лідери та вийти на арену інші. Може перекроїтися політична мапа Землі взагалі. Але усе починається в житті з доброти. У ній народжується краса, гармонія, лад, єдність. Ліцейська душа починалася з любові. Любові до дитини, до ближнього, любові до світу.

1 листопада, 25 років тому назад відбулося вперше святкування Дня народження ліцею. День народження ліцею – це не тільки свого роду історична віха, але і рубіж, який дає можливість оцінити пройдений шлях, віншувати тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідному ліцею. Сьогодні тут працюють не за обов’язком, а за велінням серця, з повною віддачею, розуміючи величезну відповідальність за долю спортсменів і за рідний ліцей. Це не праця, це все життя, без меж між особистим і суспільним.

Кожна річ, кожна людина має свою долю. Має її і ліцей. З листів – спогадів постає його буремний і водночас щасливий шлях довжиною у 25 років. Хтось знає його з першого дня існування, а хтось прожив його радощами і тривогами неповний навчальний рік.

День народження ліцею – це яскрава традиція, яка спонукає кожного з нас прагнути до нових і ще вищих вершин у спорті, праці та навчанні.

   Колектив виховний частини приєднується до численних щирих вітань з нагоди Дня народження ліцею.