Правове виховання молоді – обов’язкова умова формування життєвої компетентності особистості. 

10 грудня людство відзначає Міжнародний День прав людини.  З цією метою у ліцеїі-інтернаті з 7 по 13 грудня 2020 року пройшов  Всеукраїнський тиждень права.

У рамках тижня були проведені освітні заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-етичних принципів і традицій. Класними керівниками для здобувачів освіти організовані та проведені години спілкування «Я людина, а отже, маю право» і правознавчі вікторини «Немає прав без обов’язків». Також вихованці продемонстрували своє бачення з даної теми у  конкурсі малюнків «Що ми знаємо про свої права?»,  діловій грі «Знаю. Дію. Захищаю», тренінговому занятті «Насильство. Як його уникнути» та годині спілкування «Людина не товар».

Заходи тижня підвищили правову культуру ліцеїстів, стимулювали  в них бажання реалізувати свої права та необхідність виконувати обов’язки, поважати права інших.

Робота над формуванням правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань здобувачів освіти, формує вміння співвідносити в житті норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

 Федюк О., вихователь