Уже стало традицією напередодні початку другого семестру проводити батьківські збори, які є найважливішою формою взаємодії сім’ї і ліцею, засобом підвищення ефективності освітнього процесу. Лише спільними цілеспрямованими зусиллями педагогів і батьків вдається позитивно впливати на розвиток особистості дитини, вирішувати проблеми виховання.

22 січня 2023 року в навчальних групах були організовані та проведені батьківські збори в онлайн форматі на платформі Google meet та Viber. Відповідно до плану проведення зборів,класні керівники   навчальних груп, проаналізували успіхи та недоліки колективів навчальних груп та кожного ліцеїста групи за підсумками I семестру 2022/2023 навчального року, дали відповіді на питання, що хвилюють батьків щодо освітніх потреб дітей,  розповіли батькам про їх роль в освітньому процесі та можливості впливу на нього.

Під час зборів також обговорювались питання щодо особливостей дистанційного навчання, правил комунікації в умовах дистанційки, організацію закінчення навчального року. Зустрічі з батьками завжди є відповідальними і необхідними для правильної побудови освітнього процесу і в навчальних групах,  і в ліцеї взагалі. Саме батькам належить головна роль у вихованні дитини. Від того, наскільки міцним буде взаємозв’язок між педагогами та родиною, якою мірою вони стануть однодумцями, залежить ступінь впливу на дитину, а значить, і результат навчання та виховання

Доброзичлива атмосфера під час проведення зборів, тепле спілкування, надихають до нових звершень та гарних успіхів у навчанні.

                Катерина Войтенко, класний керівник навчальної групи 41