16 вересня 2018 року ліцей привітно розкрив обійми для батьків вихованців, гостинно запрошуючи поринути в світ ліцейського життя.
Класні керівники проаналізували роботу навчальних груп та кожного ліцеїста групи за підсумками 2017/2018 навчального року, наголосили про досягнення як навчальної, спортивної, так і позаурочної діяльності вихованців, розповіли про життя ліцеїстів у навчальному закладі, який для них вже став другою домівкою, про нові таланти, захоплення та все, що пов’язане з їхніми дітьми. Було проведено бесіду «Провідна роль співпраці колективу ліцею – інтернату та батьків як гарант у становленні особистості дитини», поставлено мету та завдання на ІІ семестр, визначено роль батьків у їх досягненні.

Ліцей робить великий крок назустріч батькам, ознайомлюючи їх із освітнім процесом, розвиваючи таланти їхніх дітей, дає можливість і самим батькам взяти у ньому участь.

Потрібно пам’ятати, що лише спільними зусиллями, доповнюючи та підтримуючи один одного, ліцей та сім’я можуть досягти бажаних результатів. Адже і в батьків, і в педагогів ліцею мета одна – благо дітей, їх повноцінний і гармонійний розвиток.

Редька Лілія Петрівна, класний керівник навчальної групи № 21