25 червня 2021 року у Комунальному закладі Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відбувся Випускний вечір, присвячений врученню свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2021 року.

По-сучасному прикрашена літня тераса на березі річки Рось гостинно зустрічала цьогорічних випускників, їх батьків, класних керівників та адміністрацію закладу на чолі з директором – Володимиром Матвійовичем Балясниковим.

Це свято особливе не тільки для ліцеїстів, а й усього колективу ліцею. 39 прекрасних юнаків та дівчат покидають стіни рідного навчального закладу. Саме у цей червневий вечір настав новий етап їхнього зіркового часу.

Випускники цього року дійсно талановиті. Серед них 5 майстрів спорту України – Журавель Олена, Дяченко Кароліна, Каліна Мирослава, Краєвська Єлизавета та Щитова Христина.

Бронзові, срібні й золоті призери чемпіонатів України з різних видів спорту: Бондар Олександра та Юхименко Олександр бронзові призери з вільної боротьби, Хутько Артем та Яшкін Кирило –  срібні призери з греко-римської боротьби, Журавель Олена – срібна призерка з важкої атлетики, Рясько Віталій – бронзовий призер з важкої атлетики, Дяченко Кароліна, Краєвська Елизавета, Щитова Кристіна – срібні та дворазово бронзові призерки з художньої гімнастики, Стецюк Надія – 7-разова чемпіонка України з легкої атлетики, дворазова бронзова призерка Чемпіонату України з легкої атлетики, Пятаєв Максим – дворазовий бронзовий призер з легкої атлетики, Пелепей Павло, Терещенко Анастасія – срібні призери з лижних гонок.

Також команда «Спортліцей Біла Церква» у складі: Чубук Тетяни, Костянець Оксани, Дудченко Катерини, Біленко Антоніни, Березнюк Анни, Нікольнікової Анастісії – срібні призери Чемпіонату України дитяча ліга з волейболу.

За високі досягнення у спорті та активну й творчу участь у ліцейському житті, наші випускники були нагороджені Грамотами ліцею-інтернату.

Традиційно, були визначені Король та Королева Випускного вечору. Ними стали: Краєвська Єлизавета та Хутько Артем.

Особливо приємною подією стало нагородження золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» Журавель Олени.

Зі святом любих випускників вітали: директор ліцею-інтернату, батьки, тренери, класні керівники. Усіх ліцеїстів переповнювали емоції, слова вдячності та смуток прощання з рідним ліцеєм. Тому вони не прощалися, а говорили: «До нових зустрічей!».

Ми віримо, що в скорому майбутньому наші випускники творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни, прославляючи її на світових спортивних аренах.

Запам’ятаємо наших випускників такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівань. Нехай їм щастить!

Литвиненко О.В., Редька Л.П., вихователі