Війна, без сумніву, внесла свої корективи у наше життя, не виключенням став і випускний ліцеїстів 2022 року. Проте, не дивлячись на все, ми продовжуємо жити, тому сьогодні, 28 червня, у ліцеї-інтернаті відбулося вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2022 року під гаслом «Мирного неба тобі, Україно!».

Без святкових фотозон, без кульок, феєрверків та запальної концертної програми, зате у теплій атмосфері відбулася урочистість. Адже як би там не було, це свято особливе не тільки для ліцеїстів, а й усього колективу закладу. 44 прекрасних юнака та дівчини покидають стіни рідного лыцею. Саме у цей червневий день настав новий етап їхнього зіркового життя.

Випускники цього року дійсно талановиті. Серед них 4 майстра спорту України – Полякова Діана, Грачова Катерина, Дорошенко Юрій та Поштар Анна; 8 кандидатів у майстри спорту України; бронзові призерки чемпіонату України в групових вправах з художньої гімнастики – Тимченко Софія, Полякова Діана, Задеря Анна; чемпіонки України з волейболу «Дитяча ліга» – Жуковська Софія, Пасічник Яна, Кортко Анастасія, Чубата Аделіна; бронзова призерка чемпіонату України серед молоді Поштар Анна; чемпіонка України в групових вправах з художньої гімнастики Азза Єлизавета; чемпіонки України з естафетного бігу – Ткаченко Єлизавета та Мацькевич Юлія.

З вітальним словом до випускників звернувся директор ліцею-інтернату Володимир Балясников, який побажав їм досягати нових висот у спорті, навчанні та житті, якомога більше яскравих і позитивних моментів і, звичайно ж, мирного неба.

Особливо приємною подією стало нагородження золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» Черепенчук Анни.

Традиційно, були визначені Король та Королева Випускного вечору, ними стали Азза Єлизавета та Дорошенко Юрій.

Не забули визначити лауреатів номінації «Найкращий учень 2021 року» вечора Спортивної слави. Переможцем номінації стала Черепенчук Анна, лауреатом Грачова Катерина.

Усіх присутніх переповнювали емоції, слова вдячності та смуток прощання з рідним ліцеєм. Ми віримо, що у скорому майбутньому наші випускники творитимуть новий світ, примножуватимуть добробут нашої країни, прославляючи її на світових спортивних аренах.

Запам’ятаємо наших випускників такими молодими, гарними, творчими, сповненими мрій та сподівань. Нехай їм щастить.

Юлія Стьопенко, вихователь